Menü Kapat

İnsan Kaynakları

Bir Şirketin değeri, insan sermayesi ile de ölçülebilmektedir. Kalibrasyon sektöründe yetiştirilmesi iki ile beş yıl arasında bir süre gerektiren nitelikli, deneyimli, eğitilmiş personel unsuru, ülke ekonomisi, ürün kalitesi ve toplum hayatı bakımından son derece önemli kuruluşlar olan kalibrasyon Laboratuvarlarımızın kaliteli, verimli ve güvenilir şekilde çalıştırılmasında büyük önem taşımaktadır.
Türkiye kalibrasyon sektörünün öncü kuruluşlarından olan ve dünya klasında bir laboratuvar vizyonunu benimseyen Tetamet Kalibrasyon Laboratuvarı tüm laboratuvarlarında, TS EN ISO/IEC17025 standardına uygun, düşük maliyetli kaliteli hizmet vermeyi amaçlar.

İnsan Kaynakları sürecinde amacımız:

  • Doğru İşe Doğru İnsan
  • Performansa ve Yetkinliklere Bağlı Ücret
  • Başarıya Bağlı Değerlendirme
  • Herkes İçin Eşit Fırsat

ilkelerine bağlı kalarak, insan gücümüzü sürekli geliştirmek ve global rekabet ortamında kalıcı üstünlüğümüz haline getirmeyi amaçlıyoruz.

Genç, dinamik ve nitelikli çalışanlarıyla her geçen gün hızla büyüyen, sunduğu ürün ve hizmetlerini hedeflediği mükemmel çizgiye taşıyan, ulusal alanda başarılarını kanıtlayan Tetamet kalibrasyon Merkezi, çalışanlarına verdiği değer ile de fark yaratıyor.İnsan Kaynakları sayfalarında bizi biz yapan değerleri tanıyacak, istihdam süreci ve kariyer politikalarımızla ilgili merak ettiğiniz sorulara yanıt bulacaksınız.

Hepinize başarılar dileriz.

Tetamet

CV Gönder

Bir yanıt yazın