Menü Kapat

Hakkımızda

Samsun da kalibrasyon faliyetlerine devam eden Tetamet Kalibrasyon Merkezi olarak yılda 1000’in üzerinde sanayi kuruluşu ve devlet kurumunun 78000 adetten fazla ölçme ekipmanının kalibrasyonunu yapmaktayız.

Artan iş hacmimiz doğrultusunda müşterilerimize vermiş olduğumuz kalite sözünü ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile belgelemiş bulunmaktayız. Tetamet kalibrasyon APAC ( Asya Pasifik Akreditasyon Birliği ) üyesi olan NAC ( National Accreditation Center ) kurumunca yapılan denetim sonucunda ISO/IEC 17025’e göre Akredite edilmiştir. Akreditasyon belgemiz için lütfen tıklayın.

Bugün de alanında uzmanlaşmış kadromuz ile Hizmetlerimize kalibrasyon , cihaz satış , kalibrasyon eğitimi ve teknik servis gibi dört farklı departmanla sürdürmekteyiz.

Boyutsal , basınç , terazi , sıcaklık , kuvvetbiyomedikal ve ihtiyaca yönelik diğer kalibrasyon hizmetlerinin yanısıra saha çalışmaları ile de sanayinin ihtiyaç duyduğu alanlarda Kullanılan standartları UME’ye (Ulusal Metroloji Enstitüsü) , TÜRKAK’a (Türk Akreditasyon Kurumu) akredite , UKAS’a (United Kingdom Accreditation Service) akredite , DKD’ye (Deutsche Kalibrier Dienst) akredite kalibrasyon laboratuarlarına izlenebilir kalibrasyon hizmetleri ile müşteri beklentilerine cevap vermeyi amaçlayan laboratuvarımız; hacimsel , hız-devir-metraj , nem ölçer kalibrasyonları ve bir dizi diğer alanlarda da izlenebilir kalibrasyon hizmetleri vermektedir.

Ayrıca kalibrasyon sistem danışmanlığı ve firmalar bünyesinde oluşturulacak kalibrasyon laboratuvarlarının kurulması için destek ve danışmanlık hizmetleri, cihaz – kalibratör üretimi ve satış – pazarlaması da faaliyetlerimiz kapsamındadır.

Güvene dayanan iş birlikteliğiniz için

Bir yanıt yazın